Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Vlasy
Nivea sprej na vlasy dlhé opravy - Ochrana prístupu a tipy
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Nivea dlhé opravy sprej na vlasy 250 ml stojí brilantný štýl s dlhými vlasmi. Inovatívny receptúra Trojitý chráni prístup, dĺžok a tipy výrobku a zaisťuje, že dlhé vlasy môžete vytvoriť plne.
Spoľahlivé stop za 24 hodín
Nivea sprej na vlasy dlhé opravy Dressups používa pre módne, to je ošetrené vo vzdialenosti cca 30 cm na vlasy. Nohami spreje na vlasy sprej, funguje to neskôr najmä natupírované vlasy a dostane extra objem. Nivea sľubuje spoľahlivé zastávka za 24 hodín.
Ochrana pre dlhé, poškodené vlasy
Nivea sprej na vlasy dlhé opravy je rýchla Záchrana pre dlhé, poškodené vlasy 250 ml. To revitalizuje a vyživuje vlasy počas aplikácie, tak, že zabraňuje vysušenie vlasov. Šikovný vedľajším účinkom sprej na vlasy je lepšie sa rozčesávajú vlasy.
Nivea sprej je vybavený systémom ochrany román keratín chráni vlasy vlastné keratínové pred vonkajšími vplyvmi. To páči pláštenku na vlasy a udržiava preč stres a škodlivé vplyvy. Pre dodatočnú ochranu, Nivea obsahuje antioxidant Oryzantol že 3 poskytuje ochranu pre celé vlasy lak na vlasy dlhé opravy.
Veľkosť
+
0.05 Meter (m)
0.05 Meter (m)
0.231 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná