Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Vlasy
NIVEA hydro care šampón 250ml - vlhkosti pre vlasy
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Aloe Vera a Lekno extrakt Zložky v Nivea hydro care šampón 250 ml starostlivosť o zdravé vlasy poskytovať. Vlasy budú viditeľne hladšia a vyzerá svieža, lesklé a zdravé. Hlavne suché vlasy je dôležitý vlhkosti dodávky a zo dňa na deň.

Prirodzenú vlhkosť vo vzorci starostlivosť o vlasy

Nivea hydro care šampón 250ml Aloe Vera a Lekno výpisy sú k dispozícii v vzorec efektívne kombinuje. Prirodzenú vlhkosť vo vlasoch bude zachovaný alebo obnovený. To dáva vlasy jej sviežosť a vitalitu pri pohľade späť, zdravé a lesklé. Tekutého keratínu dopĺňa formulovanie a usadí ako Regeneračný ochranný plášť okolo každej jediný Vlas. Ako výsledok vyzerá zdravé a pružné vlasy a cíti tiež na mieste. To však zachováva jeho ľahkosť, vodné starostlivosti Vzorec vyživuje bez váženia.

Denné použitie - denné krásne vlasy

Nivea hydro care šampón 250ml je špeciálne navrhnutý pre každodenné použitie vyvinutý a je tak mierne, že sa dokonca umyť vlasy u detí je vhodný. O veľkosti orecha-_ND3DND3DMengeND3DND3D_ je dostatočná. Šampón je v Ruky nanášajú vlasy a jemne masírovať. Po krátkom Čas vlasy dôkladne prepláchnuté. Potom poskytne viac starostlivosti a stylingových prípravkov od línie vodná starostlivosti Nivea, vlasy a Vlasy krásne a zdravý vzhľad - a že každý deň.

Veľkosť
+
0.035 Meter (m)
0.07 Meter (m)
0.2 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná