Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Vlasy
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nivea lak ultra silné extra silné spevnenie
Podrobnosti
+

Nivea lak ultra silné 250 ml je perfektná symbióza ultra silnú podporu a vysokokvalitnú starostlivosť o zdravé vlasy. To sľubuje, že držanie a objem bez kompromisov.
Fixácia a zastavenie po celý deň
Ako sprej styling vlasov usta dlhotrvajúca fixácia za 24 hodín. Napriek ultra silné zavři používateľ musí mať strach z lepených vlasy: mikro jemné sprej sa uistite, že sprej na vlasy Nivea je dokonale distribuovaný vo vlasoch. Preto to môže byť tiež ľahko neskôr hrebeň je vonku. Okrem toho dostane laky na vlasy viditeľne viac topánok pomocou styling a je ideálnou základňou pre očarujúce štýl, spoľahlivé sedí.
Dokonalá ochrana pre štylizovaný vlasy
Prostredníctvom denný styling, vlasy musí vydržať veľké zaťaženie. Nivea lak ultra silné 250 ml vyživuje vlasy vždy tak aj keď časté je Dressup nastaví bez poškodenia vašich vlasov. Vlasy nevysychá vďaka inovatívne starostlivosť vzorec. Systém integrovaného keratín ochrany zabezpečuje zachovanie prírodného keratínu vo vlasoch, ktorá je zase zodpovedná za štruktúru vlasov. Keratín vzorec vzťahuje vlasov a prevenciu škodlivými vonkajšími vplyvmi môže preniknúť a zničiť vlasy. V rovnakom čase, ultra silné vlasy sprej obsahuje rôzne starostlivosť o vitamíny, ktoré dávajú pocit mäkké a pružné vlasy.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná