Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivosť o Vlasy
Nivea pena farby s UV filtrom 150ml

Podrobnosti
+

Farbu Nivea pena s UV filtra 150 ml je voľba okamihu, ak chcete byť vytvorená s farbené vlasy fascinujúce na Dressup nastaví. Farba chrániť styling mousse z domu Nivea dáva extra silné spevnenie vlasov a chráni zároveň Farba.
Trvalo svetlé farby lesk
Nivea pena farbu s UV filtrom, 150 ml je špeciálny produkt pre farbené vlasy, ktorý je schopný získať farbu topánok dlhšie. Integrovaný systém ochrany keratín ako ochranný kože okolo vlasov a udržuje preč škodlivými vplyvmi životného prostredia. Tiež vlákniny proteín je keratín chráni prirodzenú štruktúru vlasov a nahradiť škodu. Vlasy dostáva vysoká elasticita a odpor-voči namáhaniu každodenného života.
Ako dodatočnú ochranu, Nivea obsahuje pena farby UV filter, ktorý zabraňuje, aby škodlivé slnečné žiarenie preniká do vnútra vlasy. Zdravie vlasov bude tiež ako jas farieb farby. Teplo môže vlasy po použití tohto styling mousse majú tiež nič viac na: použitie sušič na vlasy, žehličky a kulmy je čistá radosť.
Dokonalý účes s Nivea penou
Je Dressup súpravy poskytovaný to pena s extra silné spevnenie a objem 24 hodín, bez, že budete musieť mať strach z Lepené vlasy. Vlasy cíti mäkké a pružné po použití.

Veľkosť
+

0.0445 Meter (m)
0.045 Meter (m)
0.205 Meter (m)

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná