Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivosť o Vlasy
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
NIVEA pre mužov, šampón proti lupinám power 250 ml
Podrobnosti
+

Lupiny môžu byť docela nepríjemné. Horiace svrbenie, ktoré často chodí s ním, sú pre mnohých Muži často zničujúci viditeľné následky. NIVEA mužov má teraz Starostlivosť o pleť produkt je navrhnutý s ovplyvnené strán dôsledne udržiavať vaše vlasy a môžete urobiť účinné proti lupinám: Nivea šampón proti lupinám Sila pre mužov 250 ml.

Patentovaný liquid jasný systém

Moc šampón proti lupinám s patentovaným kvapaliny je jasný systém vybavené zariadením, ktoré účinne bojuje proti lupinám. Už od prvého Šampónovanie odvíja jeho účinné, vzorec tak, že váhy menej priamo. Aktívne zložky zabezpečia pokožky späť do prirodzenú rovnováhu zariadeniu, príčinou vzniku lupín prirodzene sa zníži. Pretože sú vyriešené účinných látok v shampoo, v ideálnom prípade môžu na pokožky sú distribuované, aby jednotný účinok.

Dennej starostlivosti o vlasy silnejšie

V ideálnom prípade, Nivea je denný výkon šampón proti lupinám pre mužov 250 ml uplatňovať. Tak vzniku lupín môže len nezníži, ale aj zabrániť v dlhodobom horizonte. Okrem toho šampón ponúka perfektné zložiek pre každodennú údržbu. Súčasťou bambusové extrakt posilňuje vlasy Prístup k tipy. Po šampón je masírovať a potom bola opláchnuť vlasy cíti obzvlášť silne a oplýva na zdravie.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná