Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivosť o Vlasy
NIVEA šampón 2 v 1 Express 250ml

Podrobnosti
+

Ráno ide väčšinou rýchlo, dokonca aj pod sprchou. Na dôkladné čistenie a mimoriadnu starostlivosť poskytuje Nivea šampón 2 v 1 Express 250ml. Šampón a kondicionér v jednom poskytuje Tento produkt v jednom prechode na čisté a zdravé vyzerajúce vlasy.

Prútie extrakt pre jednoduchosť hrebeň

Každý vie, problém: ste použili len šampón je často krehké vlasy a môže byť ťažké hrebene. Nie je čas odišiel do ďalších kondicionér potom Nivea obsahuje šampón 2 v 1 Express 250ml za liek. Na svetlo Hrebeň vlastnosti poskytuje obmedzené extrakt z agátu, zdravý lesk a hladký pocit prináša tekutého keratínu vo vlasoch. Šetrná receptúra v tejto 2 v 1 produkt od Nivea tak ponúka kompletné expresnou službou pre Vlasy.

Len šampón pre každodenné použitie

Upratovanie ako šampón, starostlivosť ako opláchnite - tak to Nivea Šampón 2 v 1 Express, ktorá kvôli jeho mierne prísad na každodenné Aplikácia je vhodná. Veľkosti orecha-_ND3DND3DMengeND3DND3D_ je masírovať do vlasov, krátke Einwirkzeigt je dôkladne prepláchnuť čistou vodou. Vlasy cíti okamžite mäkký a výrazne upravený. Ako doplnok Ďalšia starostlivosť a styling produkty od Nivea používa je denne Výsledok dokonalý-montáž vlasy zdravý lesk.

Veľkosť
+

0.035 Meter (m)
0.07 Meter (m)
0.2 Meter (m)

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná