Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivosť o Vlasy
NIVEA šampón čistý vplyv pre mužov 250ml

Podrobnosti
+

Citlivú pokožku hlavy by mala byť chránená a zároveň intenzívne udržiavané. Znepokojený agresívne šampóny, použitie Podráždenie a váhy môže dôjsť. Muži preto prístup Nivea Šampón čistý vplyv pre mužov 250 ml, intenzívne čistenie a Starostlivosť, rovnako ako mierne vzorec sľubuje.

Mierne starostlivosť pre citlivú pokožku hlavy

Tajomstvo úspechu čistý vplyv je čistý vzorec jeden šampóny poskytuje mierne starostlivosť. V ideálnom prípade je podporovaná citlivú pokožku hlavy a jemne vyčistiť. Výrobca Nivea sa vzdali, zbytočné Chemické prísady ako umelé farbivá, parabény, minerálnych olejov a Silikóny použiť. Tento produkt je obzvlášť dobre tolerovaná- Koža kompatibilita bola dermatologicky potvrdená.

Mierne starostlivosti vzorec intenzívne vyživuje vlasy. Cíti po čistení dlho-trvajúce čerstvé na vlasy. Šampón mu dáva viditeľný, zdravý lesk. Užívateľ cíti formálne, ako hlboko účinné vlasy vyčistené a posilnený prístup k tipy.

Jednoduchá aplikácia deň

Vďaka mierne vzorec, Nivea je čistý vplyv na mužov šampón 250 ml každý deň vhodný. Distribuovať orech-veľké časť šampón na vlasy a je jemne masírovať. Aktívne zložky sú distribuované počas Expozície čas vo vlasoch a byť absorbované. Šampón, potom by mali dôkladne umyť.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná