Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivosť o Vlasy
NIVEA šampóny proti tuku čerstvé energie 250ml

Podrobnosti
+

Vlasy mastné rýchlo po, pocit svieža, čisté vlasy je preč často krátko po umytí. Šampón Nivea anti 250 ml je tuk čerstvé energie vlasy čistiť s výkonom lemon balzam, lesk a sviežosť držia dlho, vlasy cíti čisté a hladké.
Sila medovky
Medovka je rodák do Stredozemného mora a má vždy bola považovaná za efektívne liečivá bylina. Od svojich voličov, ona jemne čistí vlasy prebytok kožného mazu, v rovnakom čase umiestnený vlasy a pokožku hlavy do rovnováhy. Tradične balzam sa používa vždy, keď vyrovnávanie, ochrana, upokojujúce a regeneračné účinky sú povinné. Napriek tomu, ingrediencie sú antibakteriálne. Nivea šampóny proti tuku čerstvé energie, stále charakter keratín obsahujúce zostáva príliš mastné vlasy dlhé krásne a lesklé.
Príjemnou vôňou a jednoduchosť použitia
Nivea šampóny proti tuku čerstvé energie je vhodný pre každodenné použitie. Vhodné Množstvo penenie v ruke a masírovať do vlasov. Po krátky čas sušenia, rýchlo-na mastné vlasy starostlivosť šampón je dôkladne opláchnuť. Výsledok: čistý, čerstvý-voňajúce srsť, ktorá cíti hladké.

Veľkosť
+

0.035 Meter (m)
0.07 Meter (m)
0.2 Meter (m)

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná