Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivosť o Vlasy
NIVEA vital šampón 250ml

Podrobnosti
+

Ochranu a starostlivosť, ktoré si môžete prezrieť a môžete cítiť dáva Nivea vital 250ml šampón vlasy. V pravidelných Každá vlasy sú silnejšie a plnšie. Keratín a granátové jablko pre objem a doručiť dôležité vlasy starostlivosť ingrediencie.

Formulácia starostlivosti pre plnšie vlasy

Posilnenie štruktúry vlasov a požičiavať viac objem jemným vlasom v starostlivosti formulácia Nivea vital šampón 250 ml Granátové jablko extraktu a tekutého keratínu procesov. Granátové jablko posilňuje vlasy a zanecháva ju plný dosah, tekutého keratínu nie je okolo každej vlasy, kabát len chráni a regeneruje aj štruktúru vlasov zvnútra von. Na Vlasy vyzerá zdravo a naplno, cítia silné a pružné a dobrý štýl je.

Výplň šampón pre každodenné použitie

Jemné čistenie a ošetrovanie zložiek zabezpečiť šampón Nivea vital 250ml denne môžu byť použité bez uvedenia záťaž na vlasy. Jeden taký Množstvo veľkosti orecha-šampón je jemne masírovať do vlasov a má krátky . Potom sa opláchne vodou dôkladne. Srsť je teraz pripravený na ďalšie starostlivosti alebo styling. Odporúčajú sa najmä Výrobky z životne dôležité rad Nivea, účinok šampóny, ktoré sú trvalo udržateľné Doplnok.

Veľkosť
+

0.035 Meter (m)
0.07 Meter (m)
0.2 Meter (m)

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná