Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Vlasy
NIVEA volume pocit šampón 250ml - objem vo vlasoch
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Poskytuje jemné a dlhé vlasy chýbajúci objem často bez života vzhľad. Nové lesklé a atraktívne Bohatstvo prináša Nivea šampóny volume sensation 250 ml vo vlasoch. Efektívne Zložky bambusu sú s tekutého keratínu na účinný Kombinovaná starostlivosť formulácie.

Pekné vlasy potrebuje bohatstvo

Iba vlasy s objemom je naozaj atraktívny vlasy. Bohatstvo zabezpečuje nádhera je zdravé a lesklé. Sú teraz na dlhú dobu alebo jemné vlasy To často problémy. Už poskytujú prístup k vplyvu vlasy bez života a závesné Na stiahnutie FLAC. Zložky v Nivea nápravu tu šampón Objem pocit. Bambusové extrakt v kombinácii s tekutého keratínu. Počas bambus z koreňa, vyžaruje jeho posilňujúci účinok, ustanovuje keratín ako ochranný plášť do vlasov a podporuje jej hladkosť a Regenerácia. Výsledok: Delicious vlasom objem a lesk.

Denné aplikácia vytvorí objem na každý deň

Šampón Nivea je tak mierne, že byť aplikovaná denne možné bez vlasov účtovať alebo si sťažovať. Orech-veľké Množstvo je dostatočné účinne čistí vlasy a ingrediencie starostlivosti rovnomerne distribuovať. Po krátky čas sušenia, vlasy dôkladne je čistou vodou opláchnite. Okrem toho, starostlivosti a ideálne sú vhodné pre tvarovanie Starostlivosť a styling produkty obloženia a Nivea volume sensation.

Veľkosť
+
0.035 Meter (m)
0.07 Meter (m)
0.2 Meter (m)
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná