Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivosť o Vlasy
Schauma šampón pre mužov: Denná starostlivosť o vlasy človeka

Podrobnosti
+

Dobre udržiavanú vzhľad je samozrejmosťou pre čoraz viac mužov. Starostlivosť o vlasy je najmä veľkú pozornosť, plnú hlavou vlasov ale dôležitým signálom mužnosť a silu. Schauma šampón pre mužov pomáha mužom denne šampónovanie 400 ml a vyživuje vlasy, s bohatými látkami.
Jemný čistiaci, efektívnej starostlivosti
Muži šampón je založený na účinná zložka chmeľu, ktorý poskytuje vlasy s Esenciálne vitamíny a dôležité aminokyseliny. Integrovaný intenzívnej starostlivosti proteín pomáha vlasy na doplnenie prírodné proteínové obchodoch. To urýchľuje regeneráciu vlasov a regeneruje štruktúru vlasov.
Spľasnuté vlasy človeka je znovuzískanie pevnosti a konštrukcie. Je to jednoduché uchopenie a vydržal každý deň. Prirodzený zväzok je konečne plný. Prístup k tipy Schauma šampón pre mužov je 400 ml full-service údržby program.
Každodenné použitie pre husté vlasy človeka
Mierne starostlivosti vzorec šampónov Schauma je ideálny pre denné Očista pokožku hlavy a vlasy. Takže, pri výrobe kozmetických výrobkov Schauma vzdáva silikóny. Užívateľom distribuovať iba malá časť bohatý šampón vo vlasoch a masírujte ho dôkladne. Potom to bolo vyblednuté, vlasy cíti priamo grippier a zdravšie.

Veľkosť
+

0.0093 Meter (m)
0.0037 Meter (m)
0.0214 Meter (m)

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná