Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Vlasy
Hrebeň nastaviť v 2 formách – vždy právo hrebeň na dosah ruky
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Môžete mať nikdy dosť hrebene. Doma v kúpeľni, v kabelke na cestách alebo v kancelárii sú dobre umiestnené a vždy v ruke v prípade potreby. S naše hrebeň súpravy, naši zákazníci získať perfektný základné vybavenie.

Vysoká odolnosť

Naše hrebeň súpravy sú charakteristické svojou vysokou kvalitou. Starostlivo vybrané materiály za následok vysokú robustnosť. V rovnakom čase, sú ale mierne pružný a teda flexibilný. Rozbité hrebene sú tu aj minulosti ako ohnuté alebo zlomené zuby.

Hrebeň dve sady na výber

V nded, naši zákazníci dostanú dvoma rozdielnymi hrebeň. Hrebeň nastaviť 2 Čierna v gr vak 15 polyetylénu 13 x 3 cm pozostáva z dvoch vysoko kvalitné, rovnaké hrebene. S rozmermi 13 x 3 cm, sú dokonale vhodné pre domáce kúpeľne. Sú dodávané v praktických poly vrece, v ktorom môžete tiež natrvalo uložiť.

Naši zákazníci s tabuľkou hrebeňa sú stále lepšie vybavené 6 roh alebo Čierna. Sada obsahuje šesť hrebene v rôznych šírkach a dĺžkach. Šikovné cestovné veľkosť pre cestovanie alebo kabelka je tu rovnako ako pohodlné hrebeň pre domáce kúpeľne. Naši zákazníci majú na výber: roh alebo Čierna nded ponúka tento set hrebeň. Napokon nič v ceste stojí vždy čisté vlasy a elegantné účes.


Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná