Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivosť o Vlasy
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Silný výkon NIVEA pre mužov, šampón 250ml
Podrobnosti
+

Keď unavený človek vlasy silu a Chýba vitalitu, je to priamo viditeľné. To visí slabo, prírodné bohatstvo nie je rozpoznať. S silnú silu šampón Nivea pre Mužov 250 ml majú muži konečne šancu vlasy viac sily a energie na dať.

Energie a bohatstvo pre spľasnuté vlasy človeka

Šampón je ideálny pre denné čistenie vlasov a vlasovej pokožky vhodný. Je založený na mierne vzorec, ktorý nemá dráždiť pokožku, ale ona namiesto podporované drahé ingrediencie. V rovnakom čase moc šampón Nivea Strong skutočný powerhouse pre vlasy. Na minerály obsiahnuté hodnotné mora posilniť vlasy od korienkov až Tipy. Po niekoľkých žiadostí, vlasy pôsobí jasne oveľa energičtější a zdravšie. Prirodzený lesk a životne dôležité vzhľad predložiť nový posilnenie aj navonok.

Veľký efekt pre každodenne

Nivea uplatňovať silný výkon pre mužov šampón 250 ml pravidelne, môže vpred užívateľa vizuálne silnejšie vlasy. Táto skutočnosť je daná jednoduchosť použitia je viac než jednoduché. Je malé Množstvo šampón jemne masírovať do vlasov a vlasovej pokožky. Súlad s krátkym Zaručené reakčný čas, že je cenné zložky rovnomerne Rozdeľte vlasy. Potom si umyť to znova.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná