Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivosť o Vlasy
Sponky do vlasov Elina + klipov 24 založil 5 cm

Podrobnosti
+

Spony a objímky sú vždy potrebné pre dlhšie vlasy. Dokonca mierny krátky účes je udelená špeciálne whistle príslušenstva. To poskytuje nenápadný držať 24 nastaviť vlasy klip + klipy Čierna / hnedá 5 cm od Elina.

Svorka alebo klip - čo keď je?

Rozdiely sú medzi vlasy klip a vlasy klip na jednej strane v Veľkosť, ale aj spôsobom. Keď svorka je tlačil vlasy medzi dvoma kovových častí pod napätím, vlasy pod napätím je upnutá v klipe. Teda klip poskytuje pevné držanie ešte silnejší prameňov. Terminály môže diskrétne vkladá opravu voľné alebo príliš krátke pramene. Ide to aj s klip, však táto fixácia je vidieť jasnejšie.

Vlasy tón na tón pre jemné vlasy designu

Čierne a hnedé tóny sú tmavé vlasy diskrétne alebo dokonca neviditeľné časti. Svetlé vlasy, najmä sponky do vlasov cez nízke hrúbka materiálu sotva všimol. Klipy sa potom si pozri ešte Veľkosť a jednoduchého formulára diskrétne a jednoducho. Opraviť o vlasy klip alebo objímka, v závislosti od štruktúry vlasov, skúste použiť štýl produkt navyše. Kondicionér alebo spreje sú tiež vhodné ako gél alebo vosk.


Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná