Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Starostlivos? o Vlasy
Elina vlasy pazúr set - opraviť celý účes
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Vlasy pazúry sú k dispozícii v mnohých rôznych farieb, tvarov a veľkostí. V závislosti na verzii, sú vhodné držať na celej hlave vlasy alebo len malé časti a vlasom.

Vlasy pazúry - jednoduchý mechanizmus s veľkým účinkom

Vlasy pazúry sú dojatý silný prameň, ktorý zabezpečí, že dve češe sám pevne na vlasy. To sedí a drží hviezda matice do každej vlasy podobne. Jar efekt je podporovaný zakrivený tvar, napríklad slučku, jednotlivé hroty do vlasov nastaviť. 2 Nastavenie vlasy pazúr s Elina v Čierna a hnedej je vhodné z dôvodu priemerná šírka 6 cm, tenšie vlasy na zadnej strane hlavy. Svieža kučery alebo veľmi plné dlhé vlasy pazúry udržať aspoň jednotlivé pramene na mieste.

Updo vlasy pazúry

Jeden alebo viac vlasov pazúry vhodné aj opraviť komplikované updos. Vlasy sú flexibilné a môžu byť zmenené zahŕňa uzly v zadnej časti hlavy alebo držaných jednotlivým oblastiam vlasy. V tmavo čierne vlasy, zátvorky z pazúrov Elina vlasov sú hnedá / Čierna každý 6 cm sotva nastaviť ich farbu a dokonale zapadajú aj diskrétne pútač v červenej alebo blond vlasy.


Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná