Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Kozmetika / Wellnessprodukty
YOUMAXX - aby sa zahrial masážne kamene
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Z Ázie, horúcimi kameňmi je masáž, ktorá uvoľňuje stres a relaxačný účinok do hĺbky. Svalové napätie, zvyšuje celkový všeobecný blahobyt. Hot stone masáž masáž Studios, ale aj v iných oblastiach kozmetiky, ako aj kúpele a wellness zariadenia sú ponúkané.
Rôzne príslušenstvo je potrebné na vykonanie tohto typu inovatívne a upokojujúcu masáž. Horúce kamene, ktoré pozostávajú prevažne z čadičových hornín sú srdcom masáže. Tie sú umiestnené na tele, teplo uložený v skalách rozložené do hĺbky kože. Horúce kamene pre cielené masážne procedúry sú tiež vhodné, najmä krúživými pohybmi môžu vykonávať dobre. Čo je ideálne pre vykurovanie kamene YOUMAXX FEEL STONED Heater - Masáž kameňmi ohrievač. Zariadenie vyžaduje konvenčné napájanie, požadovanú teplotu možno pohodlne vybrať cez termostat. Integrovaný smerového svetla ukazuje, Kúrenie stav jednotky, svetlo zhasne, dosiahla nastavenú teplotu v jednotke. Horúce kamene sú odstránené s drevenou lyžicou, sušené a umiestnené na zdravú kožu.

Veľkosť
+
0.3 Meter (m)
0.47 Meter (m)
0.17 Meter (m)
inštrukcie
+

Najprv vždy vložte do prístroja kamene a následne ho naplňte vodou!

Krok č. 1: Pred prvým použitím umyte všetky kamene.

Krok č. 2: Zastrčte zástrčku do zásuvky, zapnite prístroj a opakovaným stláčaním tlačidla + na ľavom ukazovateli zvoľte požadovanú cieľovú teplotu. V pravom okienku sa zobrazí aktuálna teplota. Keď voda dosiahne požadovanú teplotu, bude sa automaticky udržiavať s nepatrnými odchýlkami.

Krok č. 3: Keď zasvieti signálna žiarovka, oznamuje, že ohrievacie teleso prístroja je zohriate. Ak žiarovka zhasne, znamená to, že nastavená teplota bola dosiahnutá.

Krok č. 4: Opatrne vyberte prvý kameň z nádoby na vodu. Teplotu skontrolujte tak, že ho podržíte v ruke. Kameň by mal byť teplý, nie však nepríjemne teplý na dotyk.

Krok č. 5: Keď ukončíte aplikáciu, prístroj vypnite.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná