Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Kvapaliny / ?istenie, Dezinfekcia a Odstránenie
NDED Hygiene Spray 70% - Premium Hygiene Sprej na modelovanie nechtov a manikúra
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

nded Hygiene Spray možno použiť na čistenie rúk a povrchov, tak dlho, kým sa nedostane do otvorenej rany. Podobné kompozície tvorí základ certifikovaný dezinfekčné prostriedky.

Nail dizajn výrobku nie je certifikovaný, pretože nemôže byť vyplnený za aseptických podmienok, ale pôsobí aj ako také. Aby bola zabezpečená úroveň hygieny v každom registrovaných nechtové štúdio, upozorňujeme na to, že dezinfekčný môžu byť prevedené len pre vlastnú potrebu, za účelom ďalšieho predaja len za aseptických podmienok.

Okrem nded Nagelmodellage Hygiene Spray ponúkame v našich kvapaliny pre čistenie, dezinfekciu + odstránenie tiež rôznymi certifikovanými rúk - a povrchové dezinfekčný účinok Hartmann. Pri výrobkoch pre konštrukciu nechtov dezinfekciu jednoducho hľadieť do čísel položiek 4173 30 Bacillol pena, 4175 a 4176 Sterillium klasický čistý a 4178 Bacillol 30 pena s penou spreji.

Aj pre vaše zdravie plánu na salóne krásy správny produkt je. Hygiena Čistič nechtové štúdio je špeciálne bez farby - a vyrobených parfumov a bez oleja, čo vedie k lepšiemu priľnutiu nechtového dizajnu systémy výsledok než u bežných čistiacich prostriedkov.

On je tiež voľný aldehyd, čo prináša lepšiu kompatibilitu s ním. Vzhľadom k rýchlej a bezzbytkové odparovanie je v tomto nechtov produktu na optimálnu čističa. NDED Hygiene Spray 70% - Premium Hygiene Sprej na nechty modelovanie, manikúru a pedikúru.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.871
Prehľad
5
27
4
4
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná