Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Kvapaliny / ?istenie, Dezinfekcia a Odstránenie
nded nechty čistič mierne - nechty čistič soft pre jemné Čistenie
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Ako špeciálny čistiaca kvapalina pre prirodzený necht nded čističom nechtov patrí mierne - Nail Cleaner mäkké nutne na nechty kľúčovými príslušenstvo. 70% izopropylalkohol poskytnúť dezinfekčný účinok, takže nielen čistenie, ale aj hygiena vždy treba brať do úvahy. Čistič sa používa pre odmasťovanie a čistenie nechtovej platničky pred lakovaním alebo pred modeláže nechtov.

Ďalšie aplikácie na čistejšie nechty z čistenia kategórie, dezinfekciu a odstránenie nded má tiež pri Gelmodellage. Výsledný po vytvrdnutí z gélových vrstiev lepivá vrstva môže byť ľahko a úplne odstránené s čističom nechtov. Tým je zaistené, že ďalšia vrstva udržuje v bezpečí. Tiež, akrylové, sklolaminátu a lak na nechty môžu byť odstránené s kvapalinou ľahko. Pre aplikáciu nded sa nanáša na čistejšie nechty Zellette, klinec otrie impregnovaný Zellette až aj posledné zvyšky farby alebo tuk od nechtu. U úporných usadenín na povrchu nechtov môže byť tiež napustí čistiacim prostriedkom. V závislosti na tom, či Nail Cleaner je mäkká zamestnaný v súkromnom alebo profesionálnom odbore, rôzne veľkosti kontajnerov od 100 do 5000 ml sú k dispozícii. Fľaše pre plnenie sú tiež k dispozícii tu v obchode! NDED nechty čistič Mild - Premium nechty-Cleaner Soft 70% izopropylalkohol pre nechtov modelovanie, manikúru a pedikúru.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná