Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Kvapaliny / ?istenie, Dezinfekcia a Odstránenie
nded nechty čistič citrus mierne - jemné prírodné nechty, Čistenie
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

30% izopropylalkohol v nded čistejšie nechty Citrus mierne - Nail Cleaner Citrus mäkký zaistí, že tekutina nielen čistí, ale aj dezinfikuje, citrusové vône zaisťuje príjemnú klímu v aplikácii. Nail Cleaner je vhodný pre všetky kroky v nail art a modelácie nechtov a vytvára najlepšie podmienky pre dlhodobý a lesklé nechty kreácií.

čistič na nechty je dôležitý nielen pre čistenie nechtov, napríklad pred aplikáciou lak na nechty alebo modelovanie materiálu. Aj počas Gelmodellage čistič na nechty robí dobrú prácu. To znamená, že potenie, ku ktorému dochádza pri vytvrdzovaní gélových vrstiev môže byť ľahko a dôkladne odstrániť. Čistý povrch je vždy základným predpokladom pre ďalšiu vrstvu dokonale priľne. Mierne a teda špecificky vhodné pre prírodné nechty čistič sa aplikuje na Zellette, ktorý sa potom zotrel, až cez necht, kým spĺňa požiadavky čistoty a mastnoty. Tvrdohlavý gél alebo zo sklenených vlákien zostane odlepovať ľahšie, keď je nechtová platnička namočené. V nechtovým veľkého množstva kvapaliny pre čistenie, dezinfekciu a vzdialenosti pre rôzne práce je to nutné, a preto je tu nded nechty čistič Citrus mierne v troch veľkostiach kontajnera od 100 do 5000 ml. Sady fliaš pre plnenie a odstránenie čističe sú tiež tu v k dispozícii obchod. NDED Nail Cleaner Citrus Mild - Premium Nail-Cleaner Citrus-Soft je profilovaná Gelschwitzschichtenentferner nechtov modelovanie, manikúru a pedikúru.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná