Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Kvapaliny / Príprava a Finish
Kutikula odstraňovač jemne uvoľníme z kožičku
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Pokožka je dôležitou súčasťou nechty. Nechty, zabraňuje prenikaniu Baktérie. Pokožka by mala byť dobre udržiavané. Elegantný vzhľad Ruky No na druhej strane, pokožka môže roztrhať, ak nie sú udržiavané bude.

Jedným z najdôležitejších krokov prípravy na manikúru za klinec je odstránenie kožičky. Kožičku by nikdy nemala byť rez alebo rez. Manikúra, ako aj pre Modelovanie nechtov je veľa rôznych kvapalín pri príprave a povrch je nevyhnutné.

Naši nded vám pomôže, kožičky kožičky Remover Ak chcete odstrániť mäkké a jemné spôsobom. Termín Remover môže dráždi. V skutočnosti kvapaliny neodstránia kožičku To zmäkčuje im. Výsledkom je pokožka môže byť tlačené ľahko späť a prebytočnej kože kusy môžu pochádzať lepšie.

Mala kožičku opatrne s palisandrovým palice odsunutých sú. To môže nie hrubá pokračovať, pretože inak bolestivé zranenia Nechty kože môže dôjsť. Môže prebytok kožičku jemne s môžu byť odstránené mäkkou handričkou.

Využite naše dlhoročné Výrobca skúsenosti, ktoré sme vám najvyššiu kvalitu našich produktov záruka. Vezmite potrebnej starostlivosti svoj kožičku a využite naše friendly a výživný kožičky odstraňovač pre dokonalé a elegantný vzhľad vášho Ruky.

Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.4444
Prehľad
5
12
4
3
3
2
2
1
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná