Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Kvapaliny / Príprava a Finish
NDED nechty krém proti opaľovaniu

Podrobnosti
+

Nezáleží na tom, či máte umelecký alebo prírodné nechty, tak môže byť napadnutá UV žiarenia a to môže viesť k nevzhľadné žlté škvrny na nechtovej platničky. Ale nielen slnečné lúče môžu škvrny na nechtoch, tiež časté návštevy Solárium alebo dymu prínosom. Ale nebojte sa. Môžete náprave nechty Sun Blocker NDED. Začnete s klasická manikúra, platia primer gél na nechty a nechajte stuhnúť to pod svetlom vytvrdzovania jednotky. Priamo potom kresliť vrstvou štruktúru gél cez pripravovať gélu a môže tiež liečiť. Nezabudnite správne spracovať krivke C gélom. Odstrániť vrstvu potu s čistejšie a hladké podanie akejkoľvek nerovnosti. Prach sa vaše nechty, ich tesnenie Tesnenie gélom, nechajte ho stuhnúť a opäť odstrániť vrstvu potu. Teraz môžete maľovať Sun Blocker ako nechty na nechty a suché. Samozrejme, môžete tiež len jeden základný náter, lak na nechty, alebo prebytočný lak aplikujte pomocou nechtový dizajn Sun blocker. Jej prírodné nechty sú chránené okien, vystužené a navyše im robí viac odolný proti poškriabaniu a high-lesklý. Vysoká kvalita nechtov dizajn výrobku zo sortimentu kvapalín pre prípravu a dokončiť, si s nami za prijateľnú cenu. Teraz vziať si dovolenku z týchto nevzhľadné škvrny na nechtoch.

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.8

Prehľad

5
4
4
1
3
0
2
0
1
1

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná