Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Kvapaliny / Príprava a Finish
Tekuté dehydratácie a odmasťovacie nechty príprava

Podrobnosti
+

Užitočný produkt z našej triedy prípravku a dokončiť je NDED kvapalina, príprava nechtov. Táto užitočná zmes akcií acetónu a izopropylalkoholu je nevyhnutná pre trvanlivé nechty. Použitie primeru nasleduje predčistenia s tejto kvapaliny. Ľahko v aplikácii dostanete profesionálne dôvod liečba nechtovej platničky týmto spôsobom, aby viac modelovanie odolná. Silný účinok sa dosiahne odstránenie vlhkosti na súčasné odstránenie tuku. Môžete použiť náš Dehydrierer aj pred manikúru, ako aj obraz. Lepšie, vám nebude musieť pripraviť vaše nechty. Následné nátery držať dlhšie. Je však dôležité, nepoužívať ho na umelé nechty! Zložka acetón, rozpúšťadlo a nemohol odstrániť umelé nechty alebo pórovitý urobiť. Pohodlné strana-účinok je, že látka pôsobí antiseptický izopropylový alkohol a eliminuje baktérie a patogény ako malý podiel. Môžete si vybrať, ako ste zvyknutí už u nás z rôznych bottlings. Tam je profesionálny produkt v praktické a užitočné 15 ml fľaša kefa alebo k zníženiu veľkosti 4000 ml. Dostanete 1-litrový fľaše s dobré uzamykateľné skrutkovým uzáverom a potom 4 x osadení alebo vlastnú časť. Aby bola šťastná a aby dnes svoje dokonalé Nageldesignausstattung priamo od výrobcu.

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.5897

Prehľad

5
23
4
17
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná