Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Kvapaliny / Príprava a Finish
Náter pero pre lepšiu priľnavosť medzi prírodné a umelé nechty

Podrobnosti
+

Kto nevie: nechty dosiahli len požadovanej dĺžky, potom sa rozkladajú. Často už nielen pestovať na požadovanú dĺžku, ale zrušiť pred alebo rozobrať. Modelovanie nechtov môže napraviť situáciu tu a byť verný sen o dlhé a krásne pestované nechty. V tak-zvané problém nechty, môže sa stať, že modelingu nie je ľahké dosiahnuť, ako zodpovednosť nie je tak dal. Ale čo môže pomôcť von. Modelovanie nechtov vyžaduje niektoré kvapaliny na prípravu a prevedenie. Naša NDED ultra-bond primer pero je perfektný spojivo pre lepšiu odolnosť medzi prírodné a umelé nechty. Hrot pera môžu byť nahradené náhradných tipov, keď je prázdny. Priľnavosť promótor dokonale systémy všetkých necht, či UV gél alebo akryl. Poštou, je možné použiť náter, presne a presne. Efekt presakovať tekutiny je teda zabrániť. Okrem mnohoročné skúsenosti ako výrobca, ponúkame vám vysokú kvalitu našich výrobkov. Presvedčiť našich spojivo a už pražec o zlá priľnavosť medzi umením a prírodných nechtov. Budete chcieť byť nadšený a náter Nenechajte si ujsť naše.

Veľkosť
+

0.113 Meter (m)
0.019 Meter (m)
0.017 Meter (m)

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.8

Prehľad

5
4
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná