Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Kvapaliny / Príprava a Finish
Vylet Nails kožičky odstraňovač

Podrobnosti
+

Svoj kožičku má často popraskané, krehká, silná alebo veľmi dobre? Vylet-nechty produktových radov sme zaviesť účinné a robí veľmi výživný odstraňovač pre znepokojujúce kožičky na manikúru alebo pedikúru aj tu. Tento sofistikovaný tekutina je pokožka Vylet-nechty Remover s mandľovým olejom. Nie on by chýbať vo svojom repertoári prípravku a dokončiť. Samozrejme, iba najkvalitnejších materiálov sú používané pre vaše nechty. Môžete byť tak istý, že vaše prírodné nechty si extra starostlivosť prostredníctvom našich produktov. Po prvé by povieme si ešte, že prezentované kožičky Remover rieši nie kožičku, ale zmäkčuje nadržaný a prebytok je. Vzťahuje sa Remover. Po krátke sušenie čas starostlivo späť rozpusteného kožu nechty s palisandrovým tyčinky alebo UV. Prosím nikdy znížiť im nožnice! Jednoduché, čierne Sklenené fľaše je vybavený kefou. To uľahčí presné uplatňovanie príslušných oblastiach. Fľaša kefa je vyplnená s 15 ml tento preukaz. Krásne logo dokončí štýlový vzhľad a dáva fľašu Kto chytá. Šikovný a úsporu miesta môžete ukladať Remover v taške make-up. Neváhajte a vyzerať nás. Tu, hudba je zábava a cena výkonu je obrovský.

Veľkosť
+

0.033 Meter (m)
0.032 Meter (m)
0.075 Meter (m)

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná