Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Kvapaliny / Príprava a Finish
Vylet Nails Revolution Špeciálne pečatidlo

Podrobnosti
+

Ste už dlho hľadá pre perfektné utesnenie pre vaše nechty? Potom, oni sa stali teraz konečne nájsť, pretože naše Vylet-nechty Spezialversiegeler umožňuje nielen topánok vaše nechty, ale je to tiež dobré ochrany pre všetky Nageldesignmodellagen a Nailarten. Matovanie nechty začína ako obvykle. Vykonať kompletnú klinec modelovanie, by ste mali zvoliť právo Nechtové tipy v ďalšom kroku a lepidlo. Potom, rezané a súbor je v požadovanej dĺžky a tvaru. Prechod medzi umením a prírodných nechtov a základná a budovanie vrstvy na vyhladenie. Nechajte stvrdnúť obe vrstvy pod svetlom vytvrdzovania jednotky. Pred použitím naše náterové hmoty môže zobrať aj krásne nechty umenie na vaše nechty. Na konci, kvapalín, ako je Spezialversiegeler sú perfektné série Vylet-nechty chrániť pozíciu vášho modelu a nail art. Nosiť ako lak na nechty a aj srsť vaše nechty. Odporúčame vám použiť dve vrstvy a nechať každý dobre zaschnúť. Týmto spôsobom, sú chránené vaše nechty na 100%. Po liečbe, odstrániť vrstvu potu s čistejšie. Nečakajte dlhšie a vybrať z našich high-kvalitné Spezialversiegeler z rozsahu prípravy a dokončiť.

Veľkosť
+

0.033 Meter (m)
0.032 Meter (m)
0.078 Meter (m)

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.8

Prehľad

5
4
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná