Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Kvapaliny / Príprava a Finish
Vylet Nails  Tip mixér

Podrobnosti
+

Zásadný tekutiny v sektore nechtov dizajn, ktorý uľahčuje nový nástroj s umenie klinec tipy, je Vylet-nechty tip mixéra. On je profesionálny produkt, ktorý umožňuje, že prechody medzi prírodných nechtov a tip, sú oveľa jednoduchšie a bez namáhania sa súbory. Priamo od výrobcu, a najlepšiu kvalitu, môžete tieto články z kategórie nákup prípravku a dokončiť s nami. Použitie hrotu Blender Vylet-nechty a postúpil dokonalý výsledok na konci. Ušetriť čas, podania práce sú podstatne kratšie a piliny sa môže znížiť aj použitie tejto vynikajúci produkt. Aplikácia je ľahké dosiahnuť. Príprava prírodných nechtov ako obvykle a upraviť príslušné nechty tipy. Po lepenie klapiek a ich zníženie na požadovanú dĺžku si najprv mierne drsné plochy na špičke prechodu. Potom použiť mixér striedmo tam. On je trochu odlišný na umelé nechty v tomto bode. Preto chvíľu počkajte a nechajte vsiaknuť textúry. Používať nie príliš veľa, pretože to inak nepriaznivo môže ovplyvniť umiestnenie modelu. Teraz sa podanie umenie klinec prechodu. 15 ml sú vo fľaši šikovný, čierny štetec vyrobený zo skla. Príkladom a pracovať rýchlejšie a bez únavy s vysoko kvalitné produkty za najnižšie ceny!

Veľkosť
+

0.034 Meter (m)
0.035 Meter (m)
0.029 Meter (m)

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná