Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Kvapaliny / Starostlivosť o Nechty
Nechty tužidlá pomáha tenké a krehké nechty

Podrobnosti
+

Ste a koľko iní trpia krehké a tenké prírodné nechty? Potom použijete náš NDED prst nechty tužidlá na konci klinec. Nezáleží na tom či použijete náš NDED nechty tužidlá len ako základný náter a lak na nechty. Trim a tvar nechtov najprv so súborom piesok list a zbaviť ich podania. Za stratu vlhkosti kompenzovať zvýšenou lámavosťou nechtov, masážny olej na nechty. To môže byť ľahko späť si kůžiček tlačiť s UV. Odporúčame vám vziať upokojujúce nechty a ruky kúpeľ. Následne môžete nosiť naše nechty tužidlá, ktorý zaručuje ochranu vášho nechtu. Nechty sú veľmi tenké, môžete použiť druhú vrstvu. Nechajte stvrdnúť aj pre obe vrstvy. Doporučujeme opakovať túto operáciu v pravidelných intervaloch. Nezabudnite odstrániť vždy staré nechty tužidlá vrstvu s acetón-Voľný odlakovača, skôr, než použijete nový kabát. Podľa vašich predstáv, môžete maľovať lak priamo v neskôr na vaše nechty. Úplne Vytvrdzovanie farby, po odchode ho môžete použiť naše nechty tužidlá opraviť znova. Ospravedlňujeme sa, budete mať vaše mäkkého a krehké nechty Nečakajte dlhšie a stále ťažiť z prsta starostlivosť o nechty, nechtové štúdio-kvalitný zvuk z našich rozsah tekutín. Pozrite sa sami a aby naši prst nechty tužidlá nízku cenu.

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.4286

Prehľad

5
5
4
1
3
0
2
1
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná