Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Kvapaliny / Starostlivosť o Nechty
NDED odstránenie kožičky Pen

Podrobnosti
+

Pokožka je veľmi citlivá. Tiež pokožka musí dodržiavať aj krásne šlechtění ruky a nechty. Manikúra a modelovanie nechtov, potrebujete aj nejaký kvapalín okrem dobrý nástroj na klinec. Nie je možné znížiť kůžiček. Počas rezania kožičku, riziko zranenia je pomerne vysoká. Je rez do kožičky, môžu krvácať a to môže spôsobiť zápal, ktoré môžu byť veľmi bolestivé. Je lepšie, keď je tlačený späť palicou palisander. Tento krok je ešte jednoduchšie a jemnejšia, ak kožičky Remover slúži. Nájdete to tiež v našom sortimente. Pokožka Remover zmäkčuje kožičky, tak, že to jemne a jednoducho nemôže posunúť späť. Prebytok kúsky kože, sú odstránené a môže byť ľahko odstránená. V následnej starostlivosti našej NDED pokožku starostlivosti pero na jedno použitie. PIN vyživuje kožičku s vitamínmi cenné budovy. Starostlivosť o pokožku môžete použiť presne s perom. V našom sortimente nájdete vhodný náhradný tipy pre balzam, byt aj okolo tip. Môžete sa spoľahnúť na naše skúsenosti výrobcu. Ponúkame vám najlepšiu kvalitu výrobku. Naše PIN na vaše kůžiček bude presvedčiť vás. Vychutnať bohatý starostlivosti svoj kožičku a žať obdivné pohľady na ruke šlechtění krásne.

Veľkosť
+

0.112 Meter (m)
0.019 Meter (m)
0.017 Meter (m)

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná