Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Kvapaliny / Starostlivosť o Nechty
nded Vápnik starostlivosti

Podrobnosti
+

Mnohí hľadajú pestované nechty a majú rovnaký problém ako mnohí iní, že nechty nie stabilitu. Robí niečo, ale aj pre krásne a pestované ruky a pekné nechty. Od každodenného stresu, naše ruky a nechty sú vystavené, klince môže stratiť stabilitu tak, roztrhat, prerušiť a splinter. Rôznych externých vplyvov sa stanú porézny a krehký. Ale to nemusí byť, a s riadnou starostlivosťou môže rýchlo a jednoducho byť obsadenie. Vykonáte to tak, človek musí vedieť, len čo kvapaliny sú povinní klinec. Manikúra by malo byť samozrejmosťou, ak chcete mať krásne nechty. Po nechty musia byť zachované správne. Naše nded vápnik starostlivosť je dokonale hodí pre krehké nechty poskytnúť dôležité živiny vápnik. Účinná zložka zvýšenou lámavosťou nechtov bude späť elastické a zabraňuje vzniku roztrhanie, rozbitie alebo Splitterns. Dostať výživnú starostlivosť o nechty štetcom 15 ml fľaša. Kefa môžete použiť starostlivosť jednoducho zvýšiť vaše prírodné nechty, ako lak na nechty, prirodzené. Ponúkame výrobky najvyššej kvality. Môžete dôverovať našej skúsenosti ako výrobca bezpodmienečne. Už zúfalstvo s nechty, ak sú krehké alebo krehké a udržiavať naše vápnika.

Veľkosť
+

0.033 Meter (m)
0.019 Meter (m)
0.075 Meter (m)

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.7273

Prehľad

5
9
4
1
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná