Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Kvapaliny / Starostlivosť o Nechty
Vylet Nails Nechty tužidla

Podrobnosti
+

Vylet-nechty nechty tužidlá je Víta vás nástroj pre mäkké a jemné prírodné nechty. On je vysoko vyvinutý produkt, ktorý buduje nechty a robí to viac stabilné. On stvrdne a regeneruje zdôraznil, a zdôraznila nechty. To môže byť nastať, že roh nechtov doska príliš mäkká, príliš tenké, splitternd alebo krehké regrows. Môže byť zmenený hormonálnej hladiny alebo prijatie určitých liekov príčinou zle rastúce prírodné Nechty. Táto starostlivosť osobitne navrhnuté nechtov je kvapalina a je v -farba čierna fľaša s 15 ml obsah dodaných. Farba drží podstata čerstvé a bloky sa slnečnému žiareniu. Šikovný fľaša je screwable vekom namontované. To je integrovaný kefa, podobné fľašu lak na nechty. Softner je aj ako jasnú srsť je aplikovaná a potom stanovuje ako akýsi ochranný náter na Nechty dosku. Môžete použiť viac krát ho, alebo ako základný náter, alebo Podkladový lak používať pred obraz kroky. Niekedy počuli Skúste nechty tužidlá liek? Maľovať tužidlo na dva Týždňov každé dva dni na svoje nechty na. Týmto spôsobom môžete dlhšie obdobie praktickej zložky a tak dokonalý v bunkách preniknúť prírodných nechtov. Môžete zacieliť nechtového lôžka nechty udržiavať a odolnejšie make - veriť profesionálov Produkty z nášho domu.

Veľkosť
+

0.032 Meter (m)
0.03 Meter (m)
0.077 Meter (m)

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná