Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Kvapaliny / Starostlivosť o Nechty
Vylet Nails Vápnik Starostlivosť o nechty

Podrobnosti
+

Sme pre vás vybrali na základe kvapaliny na nechty na ruky a nohy. Vylet-nechty vápnika nechtov starostlivosť je Spasiteľ pre krehké a popraskané nechty. Snáď vás otravovať okolo po dlhú dobu s rozbitie nechty tipy. Kvapalina sa prenesie s minerálne vápnik a predstavuje ideálny prostriedok pre tieto zla. Vďaka výrobnej kvality nechtov salon, označovať profesionálny produkt pre vaše manikúra a pedikúra. Ide o vás v docela sklenej fľaši s integrovaným štetcom v skrutkovacím uzáverom. Viete, čo vaše nechty. Ružové žiariace pokožky starostlivosti o výrobok je tenké a ľahké manipuláciu. Je ľahko tečie povlak je nanesený na prírodné nechty. Na nechtovej platničky, nič viac je od svetlo farbu, ktorú chcete vidieť. Vylet-nechty vápnika aranžovanie rýchlu a transparentnú vyschne. Diskrétne topánok potom odráža na vaše nechty. Pre bežné aplikácie, vaše nechty na rukách a nohách späť elastické bude byť krehké, popraskaniu a chipping skončila. Stabilizátor nechty môžu byť použité ako liek. Len čakať po objednávke jeden deň a opäť použitím výrobku. Nasledujúci tretí deň s nechty remover odstrániť a začať od nuly. Vykonáte to dva týždne. Nájdete bezkonkurenčné ponuky vždy s nami - Bavte poznaním.

Veľkosť
+

0.033 Meter (m)
0.032 Meter (m)
0.075 Meter (m)

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

3

Prehľad

5
0
4
0
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná