Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Laky na Nechty
NAIL-EON UV lak na nechty Sparkel - vzrušujúce účinok na nechty

Podrobnosti
+

Sparkellacke suché nerovnomerne a vytvárať také vzrušujúce účinky na povrchu nechtov. Sparkel NAIL-EON UV lak na nechty v rôznych farbách sa použije ako konvenčné nechty prírodné alebo umelé nechty a tvrdené gél lak pod ultrafialovým svetlom.
NAIL-EON UV nechty poľský môže Sparkel na akryl a gél nechty a na dobre pripravené prírodných nechtov a vyrába takzvané Sparkel alebo piesku efekt. Základný náter je obzvlášť dôležitý základ pre prírodné nechty, potenie vrstva zostáva na klinec. Pre každý typ nechtov, uplatňovanie tmeliace činidlo je povinnosťou ktoré primer zaisťuje, že nič sa lúpu. Gél náter je aplikovaný ako akékoľvek iné lak na nechty so štetcom, s tým rozdielom, že stvrdne výrobku pod UV svetlom. To vytvára vrstvu potu, ktorá je odstránená s čistejšie. V každom prípade sa uplatňuje pre tesnenie hornej vrstvy je tiež odolné. Pred nechty môžu byť zdobené okrem Sparkellack s nail art na požiadanie.


viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Acid-free

Trpíte na alergiu a napriek tomu sa nechcete vzdať pekných nechtov na rukách? Potom stačí jednoducho použiť gél bez obsahu kyselín, nakoľko tento je vhodný pre alergikov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.3333

Prehľad

5
4
4
4
3
1
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná