Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Laky na Nechty
Vylet-Nails Premium lesk neon UV lak na nechty - honosné nechty neon

Podrobnosti
+

Tenké viskozitou gél lak kombinovanej neón a lesk v jedinečnú kombináciu. S Vylet-Nails Premium UV lak na nechty neon trblietky byť prírodné aj umelé nechty upúta. Dlhú trvanlivosť, ako aj intenzitu stálych farby sú zabezpečené poskytujú špeciálnu štruktúru a vytvrdzovania pod UV svetlom.

S Vylet-Nails Premium UV neónové trblietky nezvyčajné a dlho-trvajúce nechtový dizajn urobiť nechty, je mierne zdrsnené povrchu nechtu pufrom, výsledné prach dôkladne odstráni prach štetcom. Náter sa používa na báze prírodných nechtov a zabezpečuje optimálnu priľnavosť základným náterom. Vrstvu potu vytvorené počas vytvrdzovania zostáva na klinec. Neón glitter gél lak je potom aplikovať štetcom v tenkej vrstve a kalené pod UV svetlom 120 sekúnd. Ďalšiu vrstvu možno uplatniť a vyliečiť pre vyššiu intenzitu farieb. Niektoré vlastnosti tejto novej high-tech UV lak - na nechty základný náter, vrchný náter - all-in-one kvapaliny s naše UV gél na nechty neon lesk farby!

-Priľnavosť a lesk vrstva potrebnejšie
-high-lesk nepriehľadné farby
-Lieči pod UV a LED svetlo
-bez potenie vrstvy
-Extrémne jednoduchá aplikácia ako lak na nechty a ľahko vymeniteľné
-Vymeniteľné, tenké viskózna a nepriehľadné farby gél. Môže byť použitý ako trvalé nechty
-bez chvenia a rozruch
-100% zodpovednosť na všetky nechty, modelovanie systémov ako gél, akrylových a sklenených vlákien
-do 4 týždňov topsheet priľnavosť na vaše nechty!

viskozita
+

tenký stredná tučný

Tesnenie
+

UV vhodné

Vymodelovať dokonale trvanlivé a odolné nechty s UV gélami a vhodným príslušenstvom: UV gély sú k dispozícii v mnohých farbách a konzistenciách a vytvrdzujú sa v UV lampe do 120 sekúnd. Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie  UV gélov.

LED vhodná

Modelácia nechtov pomocou LED gélov a vhodného príslušenstva je mimoriadne rýchla LED gély sa vytvrdzujú v LED lampe alebo CCFL lampe 30 – 90 sekúnd, alebo, ako zvyčajne, v UV lampe 120 sekúnd, dajú sa odstrániť a nemusia sa zbrúsiť Výrobky označené touto pečaťou sú vhodné na použitie v LED gélov.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná