Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 149 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Laky na Nechty / Farebné Laky na Nechty
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Farebné Laky na Nechty

Filter articles
Jeden zdvih maľba farba 8 ml Farebné Laky na Nechty Jeden zdvih maľba farba 8 ml
2,33 € *
-10%
NDED Magnetický lak Farebné Laky na Nechty NDED Magnetický lak
5,04 € *
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Farebné Laky na Nechty NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
3,90 € *
nded Výmena farby lak Farebné Laky na Nechty nded Výmena farby lak
z 2,61 € *
NDED krakelovací lak Farebné Laky na Nechty NDED krakelovací lak
4,30 € *
NDED Glitter lak na nechty Farebné Laky na Nechty NDED Glitter lak na nechty
2,20 € *

Pestované prirodzené nechty vyzerajú nalakované ešte krajšie a zdôrazňujú tak vlastnú individualitu. Rozhodujúca nie je pritom len záľuba vo farbách, ale aj príležitosť, na ktorú si nechty nalakujeme. Laky na nechty od Vám ponechávajú veľký priestor na kreatívne stvárnenie nechtov. Či už máte obchodné rokovanie, idete na divadelnú premiéru, alebo ste pozvaní na párty, u máte možnosť výberu z prirodzených farieb, cez pastelové farby, až po nápadné neónové odtiene. Tieto laky neobsahujú acetón a sú vhodné ako pre umelé, tak aj pre prirodzené nechty.

Využite rozmanitosť našej ponuky a prezrite si stránky s našimi produktami na tému laky na nechty. Pre profesionálne využitie vyvinutý stabilizátor VyletNails No Lite Stabilisator sa napríklad postará o zodpovedajúcu odolnosť UV gélu. VyletNails laky na spevnenie Vám poskytnú prvú pomoc pri lámavých nechtoch a VyletNails vyplňovač nerovností zase zahľadí nepekné prechody medzi prirodzeným a umelým nechtom. Výber je naozaj veľký – od lakov v letných farbách, cez metalizované laky až po laky na francúzsku manikúru. Aby ste pri nanesení Vášho laku na nechty nemuseli dlho čakať na jeho zaschnutie, k dispozícii máte urýchľovač schnutia laku v spreji alebo špeciálny vytvrdzovač. S lakmi na nechty sa Vaše nechty stanú niečím výnimočným.


Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná