Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Laky na Nechty / Farebné Laky na Nechty
Vysoko nepriehľadné farby na nechty PURE bodovania najlepšie farba výsledky

Podrobnosti
+

Ti, ak lak na nechty na nechty, ale aj na nechty vizuálne vyhovuje vášmu outfitu? Potom môžete maľovať nechty len lakom naše NDED farba nechtov čistý. Tento lak na nechty, sú plne v súlade s trendom a nájdete vhodnú farbu, ktorá harmonizuje s vašou loďou oblečenie. Začať s kroky malé, klasické alebo wellness manikúra. Po ukončili jeden z týchto ruky a nechty programy starostlivosti, odporúčame vám použiť základný náter na vaše nechty. Zámerom je, že farebné nechty, listy žiadne škvrny na klinec po odstránení. To sa môže stať ľahko najmä s veľmi svetlé farby. Po základnej srsť je suchá, môžete začať maľovanie prvých piatich nechty. Nechajte stvrdnúť farba na nechty. Napriek vysokej opacity naše farby sme odporúčame lak na nechty, uplatňovať dve vrstvy laku na nechty. Tak, môžete dosiahnuť ešte čistejšie farebný výsledok na vaše nechty. Nechajte vyschnúť úplne, a to použiť vrstvu. Konečne, maľovať vrchný náter na nechty a pečať farieb maľovať to. S týmto dlhšiu trvanlivosť, vás môže dôjsť aj bez následného škrabance v farebný náter. Čakať dlhšie, pretože mnoho módnych farieb nechtové štúdio-kvalitný zvuk, ale neuveriteľné nízke ceny, čaká na vás v našom internetovom obchode.

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.4167

Prehľad

5
17
4
17
3
2
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná