Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Laky na Nechty / Farebné Laky na Nechty
Nechty lesk pre umenie a prírodné nechty zabezpečuje lesk účinky

Podrobnosti
+

Ste pozvaní na párty a hľadá pre vhodný lak na nechty, čo je skutočný pútač pre to? Žiadny problém s trblietkami naše NDED nechty ste prezentovať vaše nechty lesklé a trblietavé na každú slávnosť. Urobte si čas a vykonať rozsiahle manikúra. Po tomto opatrní ošetrení rúk a nechtov odporúčame použiť základný náter na vaše nechty. To chráni vaše nechtovej platničky pred žiadne fľaky po odstránení farbu lak na nechty. Potom, čo ste namaľoval základným náterom, vziať fľašu lak na nechty s požadovanú farbu lesk a aplikovat na nechty z jednej ruky. Dajte týchto päť nechty uschnúť a potom začať s druhej ruky. Môžete použiť pripravený-na-ruke bez váhania pre maľovanie na strane druhej. Dať máte trblietky nechty na všetky nechty a tieto sú riadne tvrdené farby vrchný náter na tesnenie na konci. Tým sa zabráni budúce škrabance v laku. Rozhodnúť pre jednu z 10 farieb s účinnosťou lesk a teda vaše nechty alebo dať len niekoľko vrcholov. Naše nechty s trblietkami je k dispozícii v nail Studio kvality s nami.

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.3636

Prehľad

5
6
4
3
3
2
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná