Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Laky na Nechty / Farebné Laky na Nechty
Skúste nded na nechty s holografickým efektom pre krásne nechty

Podrobnosti
+

Krásne nechty dobre udržiavané a štylizovaný nesmierne zlepšiť celkový vzhľad, ktoré sú navrhnuté s krásne výtvory. Nie vždy perfektné nechtového dizajnu je tak jednoduché, ako by sa mohlo želanie. Klasický obraz vyzerá štýlové a elegantné. Ale to je jednoducho príliš nudné pre niektoré. Aj keď nie nevyhnutne. Naše hologramu možno nechty nechty žiariť svetlo v rôznych Farebnej tlače. Využite túto jedinečnú hrať farieb pre vaše nechty a dostať obdivovať pohľady. Dá sa ľahko nalakovať, rovnako ako všetky tradičné nechty. Je to sušené, máte krásny dúhový lesk na nechty. Samozrejme, môžete kombinovať nechty s iné ozdoby ako vkladatelia alebo malé kamienky. Farba pôsobí samostatne ale aj úplne očarujúce.

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.3333

Prehľad

5
4
4
8
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná