Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Laky na Nechty / Farebné Laky na Nechty
NDED Magnetický lak

Podrobnosti
+

Vyvíjame neustále nové produkty na nechty dizajn priemyslu. Farba magnetickej nded umožňuje sme priniesli nový produkt na trhu, ktoré môžu byť použité pre účinky na nechty dizajn neuveriteľné magnetické. Starostlivo vybrané kvalitné ingrediencie sú kvalitné a poskytujú žiarivý lesk na nechty. Kombinuje eleganciu a lesk v jednom výrobku-to je naše magnetické farby, k dispozícii v mnohých rôznych farbách. Náter s kovovými čiastočkami sa nanáša na nechty ako normálne nechty so štetcom priamo z fľaše. Srsť musí byť tenká. Po, magnet, koná čo najbližšie k nechty. Magnet je v spojení s zložiek lak aby dúhové kovovej účinky na nechty. Pohybom magnetu, môžete dosiahnuť rôznych vzorov, čiary a sklony, ktoré by ste chceli dosiahnuť. Odporúčame použiť tmavé základný náter, pretože prostredníctvom tejto magnetickej farby je ešte výraznejší. Na ochranu magnetických žiarivé nechty s farebné zmeny a škrabance, odporúčame stále uplatnenie hornej kabáty a tesniace gély v pripojení. Navrhnúť nové moderné nechty s týmto novo dostupné farby.

Veľkosť
+

0.03 Meter (m)
0.03 Meter (m)
0.074 Meter (m)

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná