Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Laky na Nechty / Farebné Laky na Nechty
NDED Matný Top Coat vrchný lak

Podrobnosti
+

Ak nechty alebo nie do topánok príde až na osobné preferencie každého. Lak na nechty má schopnosť dať krásny lesk nechtov. Pre tých, ktorí preferujú matný želanie, to samozrejme nie je uspokojivé riešenie. Avšak, vám poskytujeme teraz ale správny produkt. Náš vrchný náter Matt dáva vaše nechty moderný dizajn nudný. Samozrejme, všetky funkcie sú zvyknutí od svojich tradičných vrchný náter stretne. Tu on matné ale každú farbu farba aj vysoký lesk-nechty. Naše Matt vrchný náter možno ľahko uplatňovať a stelesňuje všetky výhody spoľahlivý nadbytočné farby. To chráni vaše nechty pred poškriabaním a splintering a dáva nový sviežosť, ktorá musí byť maľoval preň nie extra novo namaľované nechty. Nechajte dôkladne vysušte a potom aplikovať matný top coat v prepojenie farebné nechty. Samozrejme nájdete aj tradičné top coat pre nás okrem širokú škálu rôznych farebných náterov, ak chcete prepínať medzi lesklý a matný nechty. Presvedčiť našich výrobkov, ktoré podliehajú požiadavkám európskych noriem a vyrobili na špici UV-gél výskumu. Výrobcovia ponúkame dlhoročné skúsenosti a perfektný servis.

Veľkosť
+

0.03 Meter (m)
0.03 Meter (m)
0.073 Meter (m)

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.7

Prehľad

5
2
4
1
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná