Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Laky na Nechty / Farebné Laky na Nechty
nded Výmena farby lak
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Patria samozrejme nechty udržiavané exteriéru. S rôznymi nechty môžete vybrať novú farbu na akýkoľvek outfit. Jednoducho maľovať nechty a nie je čas ju dokonale späť na zvolené oblečenie. Nájsť rovnomerne maľované nechty, proste nudné? Ponúkame vám rôzne naše odkladací farbou.

Náter môže byť použitá ako tradičné nechty. Základná farba musíte mať zodpovedajúce odkladací jasnú srsť. S jasnú srsť odkladací zmeníte základnú farbu lak na nechty v kovovej farba. Stačí použiť transparentný lak na nechty sušené a už vzrušujúce nechty, ktoré sú pre každého upúta.

Teraz si môžete nechať svoju kreativitu voľne plynúť. Bez ohľadu na to, či chcete maľovať len špičky, ktoré majú jasný lak alebo lak na nechty majú iný vzor, s povrchovej výmena nie je žiadny problém.

Stačí sa pozrieť na náš on-line obchod, nájdete rôzne odkladací farby a zodpovedajúce lak. Lak nie je súčasťou dodávky. Budete dostávať tieto samostatne v tejto kategórii.

Veľkosť
+
0.033 Meter (m)
0.032 Meter (m)
0.078 Meter (m)
Tesnenie
+
Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
4.8
Prehľad
5
8
4
2
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná