Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Laky na Nechty / Pečiatkovacie Laky
Vylet-Nails pečiatkovanie nechtov leštidlá na veľké vzory na nechty

Podrobnosti
+

Ste dokončili vaše nechty alebo vaše manikúra a chcete vytvoriť teraz technológie na vaše nechty krásne farebné nechtov pomocou pečiatkovanie? bez problémov. S našej lisovanie lak a súvisiace lisovanie riadu je vykonávanie ne-nasnadě, aj pre dobrodružné. Pripraviť vaše nechty len ako zvyčajne a teda začnú šablónu vybrať motív razenia. Na celú tému, môžete dať toľko požadovanej lak na nechty, že to je úplne pokrytý farbou. Odstrániť nadbytočné farby s škrabka z predmetu. S otáčavým pohybom, zaberajú motív vzorkovnicu na pečiatku. Obrázok šablóny by teraz držať s farbou pečiatky. S rovnakým pohybom vám prinesie predmet na vaše nechty. Tesnenie farebné razenie na konci s obrázkom nadbytočné farby. Tip: by ste mali urobiť čo najskôr kompletný postup výlisky, pretože Vylet-nechty razenie pomerne rýchlo nechty suché a sušené maľovať, keď nebudete uspieť pečiatkou design na klinec. Ak by tak chceli urobiť nechty technikou razby, potom neváhajte a objednajte vysoko kvalitný lak, na palete veľké dnes.

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.2222

Prehľad

5
14
4
0
3
0
2
2
1
2

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná