Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Laky na Nechty / Top Coat a Base Coat Lak
No. lite stabilizátor je ideálny pre núdzové opravy v inkluzi leteckého

Podrobnosti
+

Núdzové opravy leteckých inklúzie - No. Lite stabilizátor -Iste máte tlačený niekedy naplniť vaše nechty trochu pred seba, a oni mali nevzhľadné prechod medzi gélu a nechtov ako výsledok? Alebo vzduchu má zriadené nechtov gél cez rastúce mimo a teraz stojí v tejto chvíli? Nebojte sa, môžete vytvoriť s našej č. NDED Lite dočasného liek v obidvoch prípadoch stabilizátor. Hladký prechod jemným pilníkom a dať vaše nechty do požadovanej dĺžky a tvaru. Odstrániť podanie s čistejšie. V závislosti na vašich potrieb môžete použiť primer, jeden neskôr. To posilňuje zodpovednosť medzi gélu a nechtov. V ďalšom kroku, kontaktujte prosím naše číslo Lite stabilizátor. Farba je ako konvenčné nechty na postihnutú oblasť a nechajte vyschnúť. Lepidlo častí nachádzajúcich sa v ňom spôsobujú, že zdvíhanie gél je znova pripojený na klinec. Je to tiež ideálny ako ochrana proti výťahy pre problém nechty. Na konci, nosiť stabilizátor. S pomocou Nagellackentferners si tiež ľahko to ustúpiť od nechtov. Povlak, ktorý je súčasťou nášho produktu spektrum finsh, lak na nechty je high-kvalitné klinec štúdio-kvalitné, dostupné od nás.

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

3.7143

Prehľad

5
1
4
4
3
1
2
1
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná