Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Laky na Nechty / Top Coat a Base Coat Lak
Odolný proti poškriabaniu, verleihender lesk tesniace lak na nechty

Podrobnosti
+

Máte málo času manikúra nechty, maľovanie nechtov, na zdobenie a potom všetko získať škrabnutia-odolný a trvanlivý? Všetko bez problémov! Na začiatku, súbor nechty do požadovanej dĺžky a tvaru. Potom použiť základný náter. Po vysušení, teraz môžete maľovať farbu na vaše nechty. Hoci táto vrstva v mokrom stave je krásne nechty umenie môže byť s prácou. Nechty by mali byť úplne vyliečiť s nail art. Potom vám odporúčame naše NDED fóliou farby. Môžete nosiť viac ako hotové maľované nechty ľahko. Chráni farbu lak na nechty a vaše ozdoba na nechty, tak, že možno ani škrabance v laku, ani nail art rozpúšťa. Tento povrch lak na nechty môže ľahko uplatniť jeho hustota. Tiež kalenie pod svetlom vytvrdzovania jednotky nie je potrebné, pretože schne na vzduchu, ako ostatné obyčajné nechtové lakov. Stále, budete dávať nádherný lesk nechtov, vrátane nail art - motívov. Ak ste hľadali nejakú dobu po takejto ochrannej pečate, ste sa stali nakoniec nájsť to na nás. Tak, nemusíte čakať dlhšie a aby vysoko kvalitný produkt pre vaše nechty fóliou za nízku cenu.

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4.375

Prehľad

5
5
4
2
3
1
2
1
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná