Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Laky na Nechty / Top Coat a Base Coat Lak
Vylet Nails č stabilizátor Lite

Podrobnosti
+

Poskytujeme tu stabilizátor predné Vylet-nechty No. Lite. On je skutočný multi-talent by chýbať v žiadnej zbierke nechty v klinec salónoch Špeciálny náter mohol ľahko zameniť s lepidlom, pretože má podobné vlastnosti a je stále povrch lak na nechty. Môžete použiť ako maľovať opravárenských, pri zdvíhaní alebo naplnenie ako premostenie vaše nechty umenie modelovanie predbežne do nasledujúceho. Predstavte si, že sú na dovolenke, a trochu nešťastie sa stane. Žiadny problém, pretože môžete toto malé poškodenie rýchlo a prechodu, kým nebudete mať vaše pravidelné vymenovanie naplniť, obmedziť. Tento špeciálny produkt vysušiť na vzduchu. Budete potrebovať žiadne UV svetlo liečenie jednotky. Podanie hrany že ablácia vľavo veľmi šťastné časy zostanú v prechodnom období sú neutralizované s číslo Lite. On je ľahko odnímateľné s odlakovača. Čierne farebné Sklenené fľaše stabilizátor chráni pred vonkajším vplyvom. Preto, výrobok zostáva svieži a pripravený na použitie. Skrutkovací uzáver je integrovaný kefa pre presné aplikácie na oblasti treba opraviť, alebo ak potrebujete riešenie. V elegantnej fľaše, sú ustajnené 15 ml obsah. Teraz len malé reptania šuplíka alebo vrecka je dostatočné a už fondov pre všetky prípady v ruke. Lacnejšie je sotva - presvedčiť sami seba o náš pomer bezkonkurenčný pomer cena/výkon.

Veľkosť
+

0.032 Meter (m)
0.033 Meter (m)
0.075 Meter (m)

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná