Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Laky na Nechty / Top Coat a Base Coat Lak
Vylet-Nails top-kabát pre dokonalý strih maľované nechty

Podrobnosti
+

Chcete poškriabaniu-dôkaz a brilantné lesklé nechty? S top coat Vylet-nechty to bude. On vám dáva nebývalú dokončiť. To je jednoduchá hra s tento špeciálny povrch nechty tesnenie vaše prírodné nechty čerstvo natreté. Sofistikované nechty z domu Vylet-nechty presviedča o jeho nad-priemerná sucha. On je bezfarebný a možno vďaka extra rozvinuté Pinselapplikators použité veľmi jednoducho a presne. Chráňte vaše prírodné nechty, aj vonkajšími vplyvmi, pur uplatňovať top coat. Farebné uniformy, povrch tohto výrobku je potiahnutá a zapečatené. Farby laky už preto možno rozdeliť a rohy štiepky preč minulosťou. Dokonca aj hotové umelecké nechty môžu byť chránené farbou tento Vylet-nechty-pred poškriabaním a zafarbenie. Ak máte červenkastú alebo nahnědlý sfarbené nechtov dosky, pravdepodobne používate apríl nie základne kabát. V tomto bode, skúste prezentované vrchný náter. Čierne Sklenené fľaše spočíva aj v ruke a štýlový. Zakrivené písanie sám kefa fľaša je optické zvýraznenie vašej pracovnej jednotky alebo na stole nechtov. Získajte profesionálne produkty za bezkonkurenčné ceny u nás. Využívať naše ceny a správa vašej spokojnosti v hodnotenia produktov.

Veľkosť
+

0.032 Meter (m)
0.03 Meter (m)
0.077 Meter (m)

Tesnenie
+

vzduchu tvrdnúce

Nechtový dizajn bez použitia prístroja na vytvrdnutie: Skrášlite si prírodné alebo umelé nechty bez technických prístrojov, bez použitia elektrickej energie. Výrobky označené touto pečaťou tvrdnú samovoľne na vzduchu.

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

4

Prehľad

5
0
4
2
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná