Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Pilníky na nechty
Podanie povrchu Plastové balenie 10 - príslušenstvo pre výmenu súborov
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

, Aplikácia Exchange súborov z plastu je veľmi jednoduché. Okrem vhodné plastové telo, k dispozícii v obchode pod poradovým číslom V6892, zodpovedajúce podania povrchy vyžaduje 10 Pack brúsneho papiera plast. Tieto sú pripevnené k aplikácii na podanie telo ľahko odstránené a zlikvidované.

, Výmenu súborov sú real pro systémov, pokiaľ ide o podaní a leštenie prírodné a umelé nechty. Na rozdiel od iných súborov súbor exchange len pilníky, trapézové súbory alebo len široký súbory sú k dispozícii, jednoducho vymeniť po každom zákazníkovi a to môže s minimálnou spotrebného materiálu. Podanie povrchy priamo do súboru sú samolepiace a jednoducho pripevniť na plastové telo na použitie. Brúsny papier povrchy bez zanechania akýchkoľvek zvyškov lepidla možno odstrániť po použití. Samotný súbor zmien môžete ľahko čistiť dezinfekčným prostriedkom. Celkovo je zabezpečené hygienické a riadne dielo prírody ako na umelé nechty.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
Prehľad
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná