Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Pilníky na nechty
Výmena súborov plast - hygienické súbory v salóne nechty
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Teda nechtovej zachovaný a ako perfektne funguje, musíte pred modelovaním alebo podať nechtový dizajn v správnej forme. nded meniť súbory z plastu sú ideálnym nástrojom, pokiaľ ide o hygienické manikúru alebo prípravu prírodného nechta na umiestnenie modelu. Vysoko kvalitný brúsny papier zabezpečuje najlepšie podanie výsledky, jednoduchú metódu zmeniť podanie papiera, hygienicky bezpečnú prácu s súbor.

Aplikácia súborov je veľmi jednoduchý. Výmena súborov v správnom uhle nechtu je pripojený ako aj ostatné súbory, ktoré obchod v mnohých variantoch neexistuje v nded, a odstráni prebytočný materiál opatrne a v malých krokoch. Súbory sú vhodné na obrábaníe prírodné nechty aj pokiaľ ide o model linkovej lodnej prepravy materiálu. Osobitné vec, o pilníky, ktoré sú k dispozícii, ako len súbor, trapézové súbor alebo široké rovné pilníček na nechty je zrejmé po aplikácii. Použité brúsený povrch jednoducho odpočíta z plastového tela pilníček na nechty – najlepšie pred očami zákazníkov, preukázať hygienické práce. Stabilné stredobodom možno čistiť podľa potreby dezinfekčným prostriedkom. Vhodné podanie listy sú k dispozícii v obchode pod poradovým číslom V6901.

Spätná väzba
+
Všetky hodnotenia
5
Prehľad
5
1
4
0
3
0
2
0
1
1

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná