Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 129 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Pilníky na nechty
Výmena súborov nerez - top materiál pre profesionálne nechtové štúdio
Ilustrácia sa môže líšiť
Podrobnosti
+

Len na dobre tvarované nechty, dostanete umelecké dielo. Be-all a koniec-koncov je právo pilníček na nechty, ktorý musí byť nielen ľahko ovládateľný, ale aj robustné a hygienické. Zmena systému súborov, tieto požiadavky sú ľahko splnené. Po každom použití podania povrch je ľahko vymeniť, aj najvyššie nároky na hygienu sú teda splnené.

Exchange súborov z nerezovej ocele sa skladá z vysokokvalitného kovu, ktorý je extrémne robustný, rovnako ako ľahký ako pierko. Materiál tela podanie pochádza z leteckom a prináša tak najlepšie vlastnosti. Uplatnenia vypĺňanie formulárov rovno, trapézový a široké teraz k dispozícii, vhodné podanie povrchy sú povinné. Sú k dispozícii v predajni Family Pack poradovým číslom V 6911. Po každom použití sa odpočíta lepiaca plocha bez zvyškov lepidla z nerezovej ocele telo. Nových zákazníkov dostane nové a nepoužité pilníkov pre manikúru alebo prípravy model situácie. Ideálne je, ak zmena podania povrchov pred zrakmi zákazníkov. To vytvára dôveru a profesionalitu. Tiež hygienické, manipulácia môže byť móda s podaním telo: Toto sa dajú ľahko čistiť potreby dezinfekčným prostriedkom.

Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná