Našu linku:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Nákup na účet & viac
Z objednávky hodnotu 99 €, dáme vám prepravné náklady!
Darčeky od 49,00 €
Nachádzate sa tu: Ponuka
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Glamour nechtov fólie Tiger pre nail art v rôznych farebných kombináciách
Podrobnosti
+

Glamour nechtov fólie von nded je vhodný aj ako prvok umelecké nechty akrylovou technikou pre gél modelovania. Je možné použiť pre plné krytie nechtový dizajn alebo ako inteligentné chytá v kontexte modelovania. Aj na prírodné nechty, film možno ľahko nasadiť v mnohých variáciách.
Vorm aplikácii nail art fólie na prírodné alebo umelé nechty musia to priniesol vo forme, ak je to potrebné, sú modelované a dôkladne vyčistiť. Najmä na úplné odstránenie jemných častíc je venovať pozornosť. Čistič z našich nded online je ideálny pre to. Po zvolení príslušnej opravy nechtov na necht, je starostlivo stiahol prevod pásky a fólie nechtov glamour nastaviť. Iba vtedy, ak oplátka-tenké samolepiace film je dokonale umiestnený, pritlačte. Za niekoľko okamihov, veľkolepé Nailart je vykúzlil pomocou tejto techniky, potom aplikovať tesniaci gél nechty fólie zostáva bezpečné miesto.
Náš Špeciálny tip pre uplatňovanie nechtov fólie na prírodné nechty: film sa zahrieva s fénom ona ťahá ako von sám hladké a perfektne drží na povrchu nechtov.
Spätná väzba
+

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€
nded medzinárodná