Našu linku: +49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
Viac ako 150 LED gély
3 ročná záruka na všetky zariadenia
Z objednávky hodnotu 65 €, dáme vám prepravné náklady!
Nachádzate sa tu: Nechtový dizajn / Príslušenstvo
Nail art sa objaví 50 Ks.

Podrobnosti
+

Tieto nail art Objaví prútika je pripojená pre lepšiu manipuláciu, pozostávajú z tip. S týmito objaví môžete jednoduchým spôsobom a ako inak nechty vzory vytvoriť a dať uzdu svojej kreativite. Prostredníctvom praxe a toľko kreativity dostať najlepšie návrhy, ale prax by ste vždy na jeho vlastné nechty. Modely nie sú vždy nájsť. Nachádzate sa preto najjednoduchší spôsob, ako naučiť modelovania a rutiny sa vám nechty dizajn potreba objaví.

Pre zákazníkov, klinec umenie možno objaví aj veľmi praktické. Väčšina majú zákazníci chcú žiadnu skutočnú predstavu, čo ste chceli tentoraz pre nail art. S pops môžete jednoducho miesto vašich zákazníkov, nechtov. To uľahčuje rozhodnutie nechty vzory a zákazník dostane len ukazuje pohľad na rozmanitosť vašu ponuku.

Rôzne farby môžu byť zastúpené ako ešte lepšie. Tú správnu farbu je zvyčajne len naozaj viditeľné pri gél alebo vhodné gél lak a akrylové farby uplatnili na tip.


Veľkosť
+

0.025 Meter (m)
0.105 Meter (m)
0.011 Meter (m)

Spätná väzba
+

Všetky hodnotenia

5

Prehľad

5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Nie sú žiadne komentáre v tomto jazyku pre túto položku.

Exkluzívne ponuky.Práve pre Vás. zaregistruj sa voucher platí do 31.12.2012, keď používateľ môže prechádzať z nákupu hodnotu 40 €
5€

nded medzinárodná